Malovice, Malovičky, Krtely, Podeřiště,
Holečkov, Hradiště, Rábín, Setuň

Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O obci > Akce v regionu

Akce v regionu


Pavla Gregorová – Recycling

Místo
Zámek, Strakonice
Datum konání
Typ

Obrazy Pavly Gregorové v černé kuchyni. 3. 9. - 31. 10. černá kuchyně strakonického hradu vstupné: 20/10 Kč, Spolek přátel muzea zdarma vernisáž 2. 9., 16 hodin Volná tvorba Pavly Gregorové – Šípové je charakteristická především technikou ENKAUSTIKY – malbou voskem. Zpracovává několik svých hlavních témat, ke kterým se neustále vrací. Jedním z témat je abstraktní malba, dále pak nachází inspiraci v přírodě. Oslovuje ji voda, skály, celkový ráz krajiny, atmosféra místa. Kromě enkaustiky se vyjadřuje v technice olejomalby, tempery, perokresby, kresby tužkou, uhlem. Dále v akvarelu, suchém pastelu, z grafických technik např. v linorytu. Pracuje i se dřevem a s keramikou. Maluje také na textil, především na hedvábí.

Více

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou / České Budějovice

Místo
Pražská tř. 2306, České Budějovice 3, 37004 České Budějovice
Datum konání

Společenství Josefa ZezulkyHledáš? Ve svém tichu? Všichni hledáme cestu poznání a moudrosti. Tomáš Pfeiffer nese pro Tebe myšlenky a vedení přinašeče. Chceš-li filosofii Bytí, navštiv zde: https://www.dub.cz/cs/prednasky-tomase-pfeiffera Možná, že nastal čas, jsi svobodný.

Více

19.Narozeniny Volyně Info

Datum konání
Typ

Berry je tu s náma a kapely mu pošlou pozdrav do punkovýho nebe. Vyhlašuju soutěž o nejvtipnější urážku báby z OSA.

Více

LARVA rozezní HIGHWAY 61

Datum konání
Typ

LARVA - českobudějovická big-beat/blues/ska/funková kapela, která válcuje pódia. Z jejich tvorby čiší energie a radost z hudby. Kapela má za sebou mnoho významných projektů jako například opakovaně předkapela skupiny Kollerband, vystoupení na mnoha festivalech a významných akcí jak v jč. kraji tak i v Praze. Kapela se pyšní dvěmi krásnými, sympatickými a hlavně nadanými dámami - zpěvačkou a bubenicí. Kapela která je plná energie a vášně, složená z osobností budějovické hudební scény, se opět chystá rozehřát vaše kostry.

Více

TBA

Datum konání
Typ

Více

Konečně Tour | PEKAŘ + Kowall Company | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Datum konání
Typ

Kapela Pekař po koronavirové pauze vyráží KONEČNĚ na TOUR po celé republice. Společně s Pekařem do měst dorazí i předkapela Kowall Company z Přerova. Line-up 20:00 Open 21:00 Kowall Company 22:30 Pekař

Více

koncík

Datum konání
Typ

koncík oblíbené punkové kapely

Více